Prekių katalogas

Vėdinimo sistema butui

 • Vėdinimo sistema butui

  Buto vėdinimo ypatumai

  Dėl riboto butų ploto vienas didžiausių iššūkių įrengiant vėdinimo sistemas – lubų aukščio išsaugojimas tam, kad bute nesumažėtų erdvės. Yra du populiariausi vėdinimo ortakių tipai: 7,5 cm diametro lankstūs ortakiai ir 10 cm diametro cinkuoti ortakiai. Mažiausiai tokiu atstumu reikalinga nuleisti lubas, nusprendus įsirengti vėdinimo sistemą.

   

  Populiariausias sprendimas bute – našūs palubiniai rekuperatoriai, kuriuos dauguma renkasi dėl mažesnių išmatavimų.

  UAB "Komforto sistemos" specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į hibridinį įrenginį, kur rekuperatorius įrengtas kartu su gartraukiu virš virtuvinės viryklės. Šis integruotas spendimas taupo vietą ir kaštus, o žinomų gamintojų įrenginiai tyliai veikia ir turi plačias valdymo galimybes. 

   

  Butuose, kur susiduriama su vietos stygiumi, galima rinktis rekuperatorių įrengti drabužinėje ar spintoje, taip paslepiant įrenginį.

   

  Apartamentų vėdinimas

  Didesniuose – apartamentų tipo – butuose reikalingi galingesni įrenginiai tam, kad išvalytą orą paskirstytų po visą patalpų plotą. Ieškantys šiuolaikinių sprendimų, ortakius gali montuoti tiek lubose, tiek grindyse, rinktis išmanius įrenginius. Siekiantiems savo apartamentuose sukurti nepriekaištingą interjerą gamintojai tiekia išskirtinio dizaino įrenginius ir vėdinimo komponentus.

   

  Ką verta žinoti apie vėdinimo sistemą butui?

  Norėdami turėti ilgaamžę ir efektyvią vėdinimo sistemą savo bute, rinkitės kokybišką įrangą. Mūsų ekspertai padės pasirinkti geriausią sprendimą – nuo rekuperatoriaus iki ortakių ar sistemos priedų. Daugiau apie vėdinimo sistemos elementus rasite čia.

   

  Praktiniai vėdinimo sistemos įrengimo aspektai


  Nors vėdinimo sistema sukuria didžiulį pokytį gyvenimo kokybei, jos įrengimas bute yra greitas ir nesudėtingas procesas, kai jį atlieka profesionalai. Bute vėdinimo įrenginys gali būti įrengtas ir per vieną dieną (be apdailos darbų). Daugiau galimybių sumontuoti sudėtingesnę vėdinimo sistemą yra, kuomet ji instaliuojama dar neįrengtame bute, tačiau vėdinimo įrenginius nesunkiai pritaikysite butui net jei neplanuojate didelio remonto.