Prekių katalogas

Rekuperatoriai

 • Rekuperatorius - kas tai?

  Rekuperatorius yra vėdinimo sistemos dalis, skirta grąžinti šilumą į patalpas, kol į jas tiekiamas išvalytas lauko oras. Šis įrenginys būtinas norint savo gyvenamojoje ar darbo vietoje sukurti komfortišką aplinką, išvengti kvėpavimo takų ligų, kurias sukelia prastai vėdinamas oras bei sumažinti alerginių reakcijų tikimybę.

  Rekuperatorių viduje sumontuoti šilumokaičiai leidžia rekuperatoriams išsaugoti net iki 95% šilumos – dėl šios priežasties rekuperatoriai yra nepakeičiama energetiškai efektyvių pastatų dalis. Rekuperatorius taip pat veiksmingai reguliuoja drėgmės lygį patalpose, šalina kvapus, filtruoja orą nuo kietųjų dalelių, žiedadulkių ir kitų alergenų ar kenksmingų teršalų, todėl padeda gyventi sveikiau ir patogiau.

  Kaip išsirinkti rekuperatorių?

  Kad išsirinktumėte Jums tinkamą rekuperatorių, rekomenduojame remtis šiais kriterijais:

  Rekuperatoriaus tipas. Ar Jums reikalingas sieninis ar palubinis rekuperatorius? Sieninis rekuperatorius dažniausiai montuojamas techninėse patalpose, o palubinis rekuperatorius sliapiasi po lubų danga, taip sutaupant vietos mežesnės kvadratūros patalpose.
  Galingumas arba, kiek kubinių metrų oro rekuperatorius gali pakeisti per vieną valandą. Paprastai yra skaičiuojama, kad komfortui pakanka pakeisti visą patalpų oro kiekį vieną kartą per dvi valandas.
  Sezoninis efektyvumas, kuris daro įtaką elektros kaštams.
  Šilumokaičio technologija: entalpinis, plokštelinis ar rotacinis?
  Skleidžiamas triukšmas. Jis matuojamas decibelais (dB) ir šiuos parametrus galima rasti įrenginio techninėjė dokumentacijoje. Kuo didesne apkrova dirba rekuperatorius, tuo daugiau skleidžia triukšmo. Siekiant sumažinti garsumą, rinkitės tokį įrenginį, kuris visą Jūsų patalpų orą pakeis veikdamas ne aukštesniu nei 70% našumu.
  Interneto modulis. Jeigu norite valdyti rekuperatorių iš telefono, reikalingas interneto modulis. Šis modulis įsigyjamas atskirai, arba pateikiamas kaip integruotas sprendimas.
  Rekuperatoriaus valdymo pultelis – montuojamas ant sienos Jūsų pasirinktoje vietoje arba integruotas į įrenginį. Pasirinkus integruotą valdymo pultą, teks vaikščioti į rekuperatoriaus įrengimo vietą, kai norėsite padindinti ar sumažinti jo našumą.
  Integruoti davikliai: CO2 ir drėgmės davikliai yra išmanūs sprendimai, kurie padeda įrenginiui automatiškai tiekti orą taip, kad būtų užtikrintas maksimalus Jūsų komfortas.
  Garantinės sąlygos ir laikotarpis
  Aptarnavimo kaštai: Filtrų kaina ir Papildomas rotacinio rekuperatoriaus būgno aptarnavimas (medžiagos, darbai)
  Atsakę į šiuos klausimus be vargo išsirinksite įrenginį, kuriuo džiaugsitės ilgai.

  Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš pažangių entalpinių, plokštelinių ir rotacinių bei decentralizuotų įvairaus galingumo rekuperatorių.

  Rekuperatoriaus kaina

  Rekuperatoriaus kaina priklauso nuo to, koks įrenginio funkcionalumas Jums svarbiausias bei kokių patalpų orą ruošiatės vėdinti. Svarstant įvairius rekuperatorius kaina gali kisti priklausomai ir nuo to, kiek išmanus įrenginys Jums reikalingas. Kartu su rekuperatoriumi galite įsigyti tokius priedus kaip CO2, drėgmės ar oro taršos lygio matuokliai. Taip pat galite rinktis skirtingus filtrus, leidžiančius iš oro pašalinti ne tik smulkias dulkes, bet ir lauko taršą bei bakterijas.

  Įsigykite bet kurio tipo rekuperatorius internetu mūsų parduotuvėje ir džiaukitės gaiviu oru savo namuose!

  Jei nesate tikri, kokie rekuperatoriai gali tikti Jūsų patalpoms, susisiekite ir mes kartu išsirinksime optimaliausią sprendimą.

  Esame oficialus VALLOX rekuperatorių Lietuvoje atstovas.   

  156.13 
  195.16  Sutaupykite 39.03 
  156.13 
  195.16  Sutaupykite 39.03 
  156.13 
  195.16  Sutaupykite 39.03 
  334.92 
  418.65  Sutaupykite 83.73 
  496.58 
  620.73  Sutaupykite 124.15 
  525.62 
  657.03  Sutaupykite 131.41