Prekių katalogas

Paslaugos

 • Mūsų komanda pasirūpins efektyviais vėdinimo, kondicionavimo ir šildymo sprendimais tavo būste.

   

  Mūsų specializacija:

   

  B2C ir B2B prekyba vėdinimo sistemos medžiagomis. Visas prekes gausite per trumpiausią įmanomą tiekimo grandinę: gamykla – sandėliai – jūs. Dirbame tik su patikimais ir pripažintais Europoje ir visame pasaulyje gamintojais. Visas prekes sandėliuojame ir galime operatyviai sukomplektuoti ir pristatyti visoje Lietuvoje.

  Mūsų asortimente rasite visas prekes, kurių reikia montuojant kokybišką galutinį produktą.

  Vallox OY – suomių prekinis ženklas. Įmonė specializuojasi buitinių vėdinimo įrenginių gamyboje virš 50 metų ir siūlo platų vėdinimo įrenginių ir priedų asortimentą. Inovatyvi kompanija su moderniomis laboratorijomis ir didele patirtimi. Įrenginiai projektuojami šaltam klimatui.

  Zehnder Group AG – vėdinimo sistemos komponentai, difuzoriai ir populiarūs premium klasės EPP lauko ortakiai, kurie ženkliai lenkia EPS ir EPE ortakius savo termoizoliacinėmis ir higieninėmis savybėmis.

  Climecon OY – suomių prekinis ženklas. Įmonė siūlo skandinaviško dizaino difuzorius bei groteles. Difuzorių parinkimui sukurta speciali projektavimo ir simuliacijos programa.

  Siber Ventilación – ispanų prekinis ženklas. Kompaktiškų išmatavimų palubiniai vėdinimo įrenginiai su entalpiniais šilumokaičiais ir constantflow funkcija.

  DEC International – olandų prekinis ženklas. Įmonė gamina kokybiškus triukšmo slopintuvus ir lanksčius ortakius.

  Lindab AB – švedų prekinis ženklas. Kompanija siūlo platų ortakių sistemos asortimentą ir kitus priedus.

  Samsung Climate Solutions – visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas. Esame oficialus Samsung oro kondicionavimo įrangos bei šilumos siurblių partneris Lietuvoje.

  Ventiva – naujos kartos priglaistomi plyšiniai difuzoriai vėdinimui ir oro kondicionavimui su Coanda efektu. Tinkami montuoti į gipskartonio konstrukcijas ir baldus.

   

  Vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų projektavimas bei profesionalios konsultacijos

  Mūsų komanda sukaupė didelę patirtį projektuojant, montuojant ŠVOK sistemas skirtinguose būstuose bei kitos paskirties patalpose. Pateikėme sprendimus bei medžiagas daugiau nei 5000 objektų Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų įmonėje dirba tik atestuoti specialistai su aukštuoju termoinžineriniu išsilavinimu. Galite neabejoti mūsų profesionalumu ir patirtimi. Esi montuotojas ar galutinis vartotojas? Visada gausi profesionalią konsultaciją ir sprendimus, kurie užtikrins komfortą ir energijos taupymą būste.

   

  Garantinė ir pogarantinė įrangos priežiūra

  Viena svarbiausių vertybių mūsų verslo srityje – kliento ramybė ir šypsena veide. Tad rūpinamės, kad visi įrenginiai sklandžiai veiktų ir gedimų atvejais klientas nelauktų remonto ilgai. Net ir praėjus daugeliui metų užtikrinsime reikalingų dalių tiekimą jūsų įrangai, jeigu atsiras toks poreikis. Mūsų techninis skyrius pasirūpins, kad įrenginys džiugintų savininką ilgus metus.

   

  vedinimas.lt tai:

  • Kokybiškos prekės tiesiai iš gamyklų
  • Geriausios kainos
  • Profesionalios konsultacijos bei projektavimas
  • Įrangos ir medžiagų parinkimas konkrečiam poreikiui ir projektui
  • Garantinė ir pogarantinė priežiūra su gamyklos techniniu palaikymu
  • Greitas prekių pristatymas. Platus prekių asortimentas Vilniaus sandėlyje
  • Patogus atsiskaitymas pavedimu, kortele, grynaisiais arba išsimokėtinai
  • Prekių ekspozicija mūsų ofiso patalpose
  • Mokymai partneriams, pramoginės kelionės į gamyklas Europoje