Prekių katalogas

Systemair SAVE VTR100/B rotacinis vertikalus rekuperatorius

 • Systemair SAVE VTR100/B rotacinis vertikalus rekuperatorius

  Kodas: 000488809
  1840.17 
  2300.21  Sutaupykite 460.04 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  SAVE VTR 100/B rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 100 m²

  Techninė specifikacija

  Montavimo instrukcija

  Naudojimo instrukcija 

  Gamintojas
  SYSTEMAIR
  Montavimo variantas
  Vertikalus (sieninis)
  Šilumokaičio tipas
  Rotacinis
  Šilumos grąžinimas, %
  virš 80%
  Našumas m3/h
  100
 • PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  • Didelio efektyvumo rotacinis šilumogrąžis ir EC tipo kintamo greičio ventiliatoriai
  • Valdymas pagal poreikį su įmontuotu drėgmės jutikliu
  • Drėgmės perdavimo funkcija, kondensacijos sumažinimui žiemos metu
  • Galimybė rinktis iš kelių valdymo variantų
  • Jungčių plokštė išorėje, lengvam priedų prijungimui
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485
  • Gartraukio jungtis
  • Eurovent sertifiktas

  VALDYMAS NET TRIMIS BŪDAIS

  • SAVE LIGHT – valdymo pultelis bazinėms funkcijoms, tokioms kaip oro srauto valdymas, aliarmo indikacija ir filtro keitimo perspėjimas.
  • SAVE TOUCH – valdymo pultelis su jutikliniu ekranu ir pilna prieeiga prie visų funkcijų. Pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis tarp RANKINIS ir AUTO valdymo režimų, arba pasirinkti vieną iš sukonfigūruotų naudotojo funkcijų ir dar daugiau..
  • SAVE CONNECT – mobili programėlė ir Interneto Prieeigos Modulis leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Mobili programėlė turi visas SAVE TOUCH pultelio funkcijas ir leidžia valdyti įrenginį iš išmaniojo telefono.
  Kiekvienas valdymo variantas yra pasirinktinas ir turi būti užsisakytas atskyrai kaip priedas. 6 metrų laidas valdimui pulteliui yra pridedamas prie įrenginio.

  MONTAVIMAS

  Įrenginys gali būti montuojamas virtuvės spintelėje ir uždengiamas baldų plokšte. Galimas tiek vertikalus, tiek horizontalus montavimas.
  Iš gartraukio išeinantis ortakis jungiamas į šilumokaitį apeinantį kanalą įrenginyje, tokiu būdu gartraukio ištrauktas oras yra pašalinamas tiesiogiai ir apeinami vidiniai komponentai.
  Įrenginys yra su jungčių plokšte, turinčia iš anksto paruoštus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sukonfiguruoti išorinius daviklius, taip pat išorinius šildytuvus / aušintuvus ir kitus priedus.
  Systemair gali pasiūlyti keletą gartraukių tiesoginiam jungimui į SAVE VTR 100/B su paprastu valdymo laidų jungimu į jungčių plokštę. Įrenginys turi Gartrauko funkciją, kuri gali būti aktyvuota tiesiogiai per gartraukį.

  YPATYBĖS

  SAVE VTR 100/B įrenginys sudarytas iš dviejų lakštų ir turi baltai nudažytas duris. Įrenginyje įmontuotas didelio efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis su drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį.
  Elektrinis šildytuvas yra galimas kaip priedas.

  Perspėjimas: vidinis šildytuvas negali būti naudojamas, jeigu įrenginys sumontuotas horizontaliai!
  Pastaba: Pastovus vėdinimas per gartraukį yra draudžiamas.