Prekių katalogas

Systemair SAVE VTC 700 L; priešpriešinis šilumokaitis.

 • Systemair SAVE VTC 700 L; priešpriešinis šilumokaitis.

  Kodas: 000488845
  5169.12 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  SAVE VTC 700 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 550 m².

  SAVE VTC 700 rekuperatorius skirtas montavimui ant grindų sandėliukuose ar skalbyklose.
   
  Pats įrenginys gaminamas iš dviejų lakštų, tarpas tarp jų pilnai izoliuotas, turi aukšto efektyvumo priešpriešinių srautų šilumogrąžį, filtrus bei suteikia absoliutaus kontroliavimo funkcijas.

  Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais, padeda sumažinti elektros sąnaudas.

  Lyginant su įprastais AC varikliais, taikant mūsų spendimą galima pasiekti iki 50% mažesnias energijos sąnaudas, be to, skleidžiamas triukšmas sumažinamas per pusę.

  Moderni technologija pasižymi maža SFP (angl. Specific Fan Power) reikšme.
 • Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.


  Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTOMATINIO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų.


  „SAVE Touch“ AUTOMATINIO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę, nustatytą grafiką ir t. t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus bei pateikia tiesioginius įspėjimus dėl problemų, kurias būtina ištaisyti.

   

  Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją, kurią galima pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, priklausomai nuo patalpų aplinkos ir lauko sąlygų. Be lauko oro šildytuvo nedideliuose/pasyviuose namuose, kur nesubalansuotas oro srautas neleidžiamas, prietaisas veikia iki -5 °C. Be lauko oro šildytuvo, kai nesubalansuotas oro srautas leidžiamas, įrenginys veikia iki -15 °C. 


  Žemiau -15 °C, visais atvejais reikalingas lauko oro šildytuvas. Jį galima įsigyti kaip priedą.


  Į VTC 700 gali būti papildomai montuojama elektrinio šildytuvo baterija (priedas, galia 4,5 kW, 400 V), tiekiamo oro šildymui.


  Įrenginys yra su prijungimo plokšte, turinčiu iš anksto įvestus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sumontuoti išoriniai davikliai, taip pat išoriniai šildytuvai / aušintuvai.


  Įrenginys pristatomas su žemo slėgio paneliniais filtrais:
  • Tiekimo oro filtras M5/ePM10 50%;
  • Ištraukimo oro filtras M5/ePM10 50%.
  Kaip priedą galima įsigyti F7/ePM1 60% panelinį arba kišeninį tiekiamo oro filtrą.
    
  • Aukšto efektyvumo plokštelinis rekuperatorius;
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija, užtikrinančia labai žemą SFP ir žemą garsą;
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinamo oro srautai;
  • SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui;
  • Automatinis perjungimas į vasaros režimą (be šilumos atgavimo);
  • Valdymas pagal poreikį;
  • Apžiūros durelės iš abiejų pusių;
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485;
  • Galimybė valdyti įrenginį išmaniuoju telefonu įsigyjus priedą (IAM).