Prekių katalogas

Systemair SAVE VTC 500 R; priešpriešinis šilumokaitis; integruotas HMI valdymo pultelis.

 • Systemair SAVE VTC 500 R; priešpriešinis šilumokaitis; integruotas HMI valdymo pultelis.

  Kodas: 000488842
  3689.29 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  SAVE VTC 500 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas - iki 450 m².

   

  Rekuperatorius skirtas montavimui ant sienos sandėliukuose ar skalbyklose.
 • Įrenginys gaminamas iš dviejų lakštų, tarpas tarp jų pilnai izoliuotas. Naudojamas didelio efektyvumo priešpriešinių srautų šilumogrąžis. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais, taip pat žemo slėgio filtrai, padeda sumažinti elektros sąnaudas ir skleidžiamą garsą. Moderni technologija pasižymi maža SFP (angl. Specific Fan Power) reikšme.

   

  Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.
   
   
  Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTOMATINIO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų.
   
   
  „SAVE Touch“ AUTOMATINIO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę, nustatytą grafiką ir t. t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus bei pateikia tiesioginius įspėjimus dėl problemų, kurias būtina ištaisyti.
   
   
  Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją, kurią galima pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, priklausomai nuo patalpų aplinkos ir lauko sąlygų. Be lauko oro šildytuvo nedideliuose/pasyviuose namuose, kur nesubalansuotas oro srautas neleidžiamas, prietaisas veikia iki -5°C. Be lauko oro šildytuvo, kai nesubalansuotas oro srautas leidžiamas, įrenginys veikia iki -15°C. Žemiau -15°C, visais atvejais reikalingas lauko oro šildytuvas. Jį galima įsigyti kaip priedą.
   
   
  Į SAVE VTC 500 vidų gali būti papildomai montuojamas elektrinis šildytuvas (priedas), tiekiamo oro šildymui.
   
   
  Įrenginio viršuje yra jungčių plokšė, turinti iš anksto išvestus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau prijungti išorinius daviklius, taip pat išorinius ortakių šildytuvus/aušintuvus.
   
   
  Įrenginys pristatomas su žemo slėgio paneliniais filtrais:
  • Tiekimo oro filtras F7/ePM1 60%
  • Ištraukimo oro filtras M5/ePM10 50%
  Kaip priedus galima įsigyti F8/ePM1 70% panelinį tiekiamo oro filtrą arba filtrų rinkinį.
   
  • Didelio efektyvumo plokštelinis rekuperatorius;
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija, užtikrinančia labai nedidelį triukšmą ir žemą SFP;
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinamo oro srautai
  • SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui;
  • Automatinis perjungimas į vasaros režimą (be šilumos atgavimo);
  • Automatinis valdymas pagal poreikį;
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485.