Prekių katalogas

Systemair SAVE VTC 300 R; priešpriešinių srautų šilumokaitis; integruotas HMI valdymo pultelis.

 • Systemair SAVE VTC 300 R; priešpriešinių srautų šilumokaitis; integruotas HMI valdymo pultelis.

  Kodas: 000488840
  2299 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  SAVE VTC 300 rekuperatorius skirtas vėdinti patalpas, kurių plotas iki 240 m².

  SAVE VTC 300 rekuperatorius skirtas montuoti ant sienos.
   
  Tam puikiai tinka, pavyzdžiui, montuoti sandėliukuose ar skalbyklose.
   
  Pats įrenginys gaminamas iš dviejų lakštų, tarpas tarp jų pilnai izoliuotas, turi aukšto efektyvumo priešpriešinių srautų šilumogrąžį, filtrus bei suteikia absoliutaus kontroliavimo funkcijas.
   
  Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais, padeda sumažinti elektros sąnaudas.
   
  Lyginant su įprastais AC varikliais, taikant mūsų spendimą galima pasiekti iki 50% mažesnias energijos sąnaudas, be to skleidžiamas triukšmas sumažinamas per puse. Moderni technologija pasižymi maža SFP (angl. Specific Fan Power) reikšme.
 • Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.

   

  Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTOMATINIO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų.
   
   
  „SAVE Touch“ AUTOMATINIO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę, nustatytą grafiką ir t. t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus bei pateikia tiesioginius įspėjimus dėl problemų, kurias būtina ištaisyti.
   
   
  Įrenginys turi automatinę atitirpinimo funkciją, kurią galima pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, priklausomai nuo patalpų aplinkos ir lauko sąlygų. Be lauko oro šildytuvo, nedideliuose/pasyviuose namuose, kur nesubalansuotas oro srautas neleidžiamas, prietaisas veikia iki -5°C. Be lauko oro šildytuvo, kai nesubalansuotas oro srautas leidžiamas, įrenginys veikia iki -15°C. 
   

  Žemiau -15°C, visais atvejais reikalingas lauko oro šildytuvs, kurį galima įsigyti kaip priedą.
   
   
  Į VTC 300 gali būti papildomai montuojamas vidinis elektrinis šildytuvas, tiekiamo oro sušildymui.
   
   
  Įrenginys yra su prijungimo plokšte, turinčiu iš anksto įvestus įėjimus ir išėjimus, kad būtų lengviau sumontuoti ir sumontuoti išoriniai davikliai, taip pat išoriniai šildytuvai/aušintuvai.
   
  • Aukšto efektyvumo plokštelinis rekuperatorius;
  • Energetiškai efektyvūs RadiCal ventiliatoriai su modernia EC technologija, užtikrinančia labai žemą SFP ir žemą garsą;
  • Atskirai valdomi tiekiamo ir šalinamo oro srautai;
  • SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui;
  • Automatinis perjungimas į vasaros režimą (be šilumos atgavimo);
  • Valdymas pagal poreikį;
  • Galimybė prijungti Modbus per RS-485.