Prekių katalogas

SAMSUNG oras-vanduo 12.0/12.0 KW monoblokas (vienfazis) su R290 freonu (su 260l talpa) ir nuotoliniu laidiniu valdikliu AE120CXYDEK/EU-AE260CNWMEG/EU-MWR-WW10KN

 • SAMSUNG oras-vanduo 12.0/12.0 KW monoblokas (vienfazis) su R290 freonu (su 260l talpa) ir nuotoliniu laidiniu valdikliu AE120CXYDEK/EU-AE260CNWMEG/EU-MWR-WW10KN

  Kodas: AE120CXYDEK/EU-AE260CNWMEG/EU
  10151.25 
  13535  Sutaupykite 3383.75 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  Aukštos temperatūros, tyliai veikiantis šilumos siurblys
  „EHS Mono HT Quiet“ – tai aukštos temperatūros, tyliai veikiantis šilumos siurblys, skirtas naudoti restauruotose gyvenamosiose patalpose. Dėl įdiegtų pažangių funkcijų ir naujų technologijų šis siurblys gali įkaitinti vandenį iki aukštos temperatūros, tačiau veikia tyliai. Be to, stilingas šilumos siurblys optimaliai šildo net ir esant labai šaltam orui (žemiau –25 °C¹), jį taip pat lengva sumontuoti ir prižiūrėti.

  * Efektyvumas skaičiuojamas dalinant šildymo galią iš elektros įvesties. Vidiniai bandymai atlikti laboratorijoje pagal EN 14511, rezultatai gali skirtis, priklausant nuo naudojimo sąlygų.

  „EHS Mono HT Quiet“ – tai šilumos siurblio sistema, kuri užtikrina efektyvų energijos vartojimą šildant (SCOP* A+++)² ir ruošiant karštą vandenį jūsų namams. Kad sugeneruotų 5,0 kW energijos, jis sunaudoja apie 1 kW elektros, o likusią energiją surenka iš oro³.

  * SCOP = sezoninis veiksmingumo koeficientas.

  Daugelyje Europos namų naudojami senesni radiatoriai, kuriuose karšto vandens temperatūra turi būti 65 °C arba aukštesnė, kad patalpos būtų šildomos efektyviai. Dauguma įprastų šilumos siurblių veikia 55–60 °C temperatūroje. Norint šiuos šilumos siurblius naudoti senesniuose namuose, dažnai tenka atnaujinti radiatorius arba izoliaciją ir galbūt po grindimis įrengtą šildymą.

  Naujasis „EHS Mono HT Quiet“ gali nuolat tiekti karštą vandenį iki 70 °C gyvenamosioms patalpoms šildyti.⁴ Todėl juo galima pakeisti dujinius katilus, nes užtikrina aukštą išeinančio vandens temperatūrą.

  Pritaikius naujas triukšmo mažinimo technologijas, „EHS Mono HT Quiet“ (sertifikuotas „Quiet Mark“) veikia tyliai, o triukšmo lygis, naudojant 4 pakopų tylųjį režimą, siekia vos 35 d(BA)⁵. Šilumos siurblio lauko įrenginys turi dvigubą garso izoliacijos sistemą su patentuota „Groove Grid Felt“⁶ konstrukcija, kuri veiksmingai blokuoja ir sugeria suspaudžiamų dalių ir vibracijų keliamą triukšmą.

  Tamsiai pilkos spalvos „EHS Mono HT Quiet“ sklandžiai įsilieja į bet kokio pastato eksterjerą bei papildo dabartines modernių pastatų eksterjero dizaino tendencijas. Apie 1 m aukščio lauko įrenginys turi naujas horizontalias juodas groteles, kurios paslepia vidinę mechaniką. 7

  „EHS Mono HT Quiet“ lauko įrenginio konstrukciją lengva sumontuoti ir prižiūrėti. Šilumos siurblio vidinės dalys lengvai pasiekiamos per šoninį skydą, kurį lengva nuimti išveržus tris varžtus. Tai sutaupo daug laiko ir pastangų montuojant ir atliekant priežiūros darbus.

  1 Pagal vidinius bandymus atliktus su EHS Mono HT lauko bloku (AE120BXYDGG), lyginant su įprastu EHS lauko bloku (AE120RXYDGG). Rezultatai gali skirtis, priklausant nuo naudojimo sąlygų.
  2 SCOP A+++ = remiantis sezoniniu veiksmingumo koeficientu (SCOP) 35 ⁰C temperatūrai. Remiantis EN14825 standarte nurodytais bandymais. Gali skirtis, atsižvelgiant į sistemos konfigūraciją, temperatūrą ir faktines naudojimo sąlygas.
  3 Pagal atliktas vidines analizes. Vidutinis COP (nominalaus šildymo) Samsung EHS Mono HT yra 5.05, taigi tai yra ekologiškas įrenginys, lyginant su įprastomis boilerinėmis sistemomis, kurių COP yra apie 1.0.
  4 Išeinančio vandens temperatūra, kai lauko temperatūra yra nuo –15 °C iki 43 °C. Rezultatai gali skirtis, atsižvelgiant į faktines naudojimo sąlygas.
  5 Remiantis vidiniais bandymais. Triukšmo lygis matuojamas 3 m atstumu nuo lauko įrenginio priekinės dalies beaidėje patalpoje, esant 7 °C lauko temperatūrai. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos veiksnių ir individualaus naudojimo.
  6 Patento nr.: P2022-0012826.
  7 Remiantis apžvalga iš 1700 mm aukščio.  

  Gamintojas
  SAMSUNG
  • Komplektą sudaro: 1x monoblokas AE120CXYDEK/EU (Vienfazis) + 1x vidinis blokas su Wi-Fi adapteriu +1x laidinis nuotolinio valdymo pultas
  • Galia: 12kW ( Vienfazis)
  • Integruota vėsinimo funkcija;
  • Didelio efektyvumo R290 šaltnešis;
  • Veikia net iki -25°C temperatūros;
  • Architektūriškai simpatiškas tamsiai pilkos spalvos lauko blokas
  • Paruoštas išmaniajam tinklui – veikimui naudojant fotovoltinę (saulės) energiją.
  • Lengvas montavimas ir priežiūra.
  • Su žemu triukšmo lygiu ir gali ruošti iki 75C vandens temperatūrą.   

  Naudotojo instrukcija