Prekių katalogas

Kotedžo vėdinimas

 • Kotedžo vėdinimas

  Kotedžo vėdinimo sistemų specifika daugeliu atveju primena individualaus namo vėdinimą, kuomet tinkamiausias sprendimas yra vėdinimo sistema su šilumos grąžinimu. Mažesniuose kotedžuose vėdinimo sistemose taikomi erdvę taupantys sprendimai: palubiniai rekuperatoriai ar rekuperatoriaus ir gartraukio integracija. Vėdinimo sistemos kotedžuose leidžia taupyti šilumą, kvėpuoti oru, kuriame nėra dulkių, alergenų ir nemalonių kvapų, palaikyti malonų ir sveiką drėgmės lygį bei izoliuoti garsą, sklindantį iš lauko. Šie privalumai ypač svarbus žmonėms, turintiems vaikų. 

  Kotedžų vėdinimo ypatumai

  Kadangi kotedžams būdingas kompaktiškas išplanavimas, papildomą iššūkį sukuria poreikis paskirstyti šviežią orą per visą namo tūrį, todėl būtinas profesionalus projektavimas.

  Turintiems dviejų aukštų kotedžą taip pat svarbu, kad oras cirkuliuotų per abu aukštus. Reikalinga teisingai parinkta vėdinimo įranga, kuri ištisus metus veiktų tam, kad oras būtų nuolat keičiamas ir neužsistovėtų. Mūsų specialistai rekomenduoja pasirinkti rekuperatorių kuris patenkintų 100% oro kiekio prie ~50-70% apkrovos. Taip rekuperatorius veiks tyliai ir neerzins technogeniniu garsu. Esant poreikiui, pavyzdžiui per draugų susibūrimus, būtų galima įjungti rekuperatorių 80-100% veikimu ir greitai išvėdinti visas patalpas. Dažniausiai vėdinimo įrenginiai montuojami šalia šilumos katilo ar garaže. 

  Ką apie vėdinimo sistemas žinoti svarbiausia?

  Rinkdamiesi vėdinimo sistemą atkreipkite dėmesį į svarbiausių sistemos elementų kokybę ir technologinius aspektus. Svarbiausią informaciją rasite mūsų straipsnyje – čia. Jei įsigijote dar neįrengtą kotedžą, su vėdinimo sistemų specialistais susisiekite dar prieš pradėdami apdailos darbus, taip galėsite išsirinkti visiškai jūsų poreikius atitinkančią įrangą. Jei norite patobulinti jau įrengtą kotedžą, mūsų specialistai pasiūlys tinkamiausią sprendimą, pritaikytą prie Jūsų gyvenamųjų patalpų.