Prekių katalogas

Lanksčių ortakių sistema-kas tai? Kokie privalumai?

 • Lanksčių ortakių sistema-kas tai? Kokie privalumai?

  Įsirengdami vėdinimo sistemą, galite rinktis tradicinius cinkuotus arba lanksčius plastikinius ortakius. Pastarieji – pranašesni tiek dėl paprastesnio montavimo, tiek dėl savo ilgaamžiškumo ir antibakterinių savybių.

  Kodėl verta rinktis lanksčią ortakių sistemą?

  Lankstūs ortakiai montuojami labai greitai. Pasirinkus juos sutaupysite patalpų tūrio, nes įrengiant lanksčius ortakius mažiau nuleidžiamos lubos. Jie yra paprastai prižiūrimi ir dažnai pasižymi pažangiomis antibakterinėmis savybėmis. Verta atkreipti dėmesį, kad projektuojant galima numatyti, jog lanksčių ortakių būtų sunaudota mažiau, išvengiant posūkių movų, alkūnių ir panašiai. Taip sutaupysite.

  Pagrindiniai ortakių sistemos aspektai ir dalys

  Įrengdami ortakių sistemą, specialistai už jus pasirūpins svarbiausiai atributais. Tačiau tam, kad būtumėte geriau informuoti ir galėtumėte prižiūrėti procesą, pristatome juos čia:

  • Rekomenduojama rinktis antibakterinius ir antistatinius ortakius. Jie turi būti sertifikuoti – sertifikatus jums pateiks pardavėjas ar rangovas. Geros kokybės ortakiai garantuos, kad kvėpuojate neužterštu oru.
  • Įsigykite izoliuotas kolektorines dėžes – taip užtikrinsite, kad sistema veiks efektyviai, o skardoje nesusidarys tarpeliai, sukuriantys nuolatinį švilpimo garsą. Galite įsigyti 5-15 atšakų kolektorines dėžes. Atkreipkite dėmesį, kad iš rekuperatoriaus yra išvestas 160-200 mm diametro oro padavimo ortakis, kuriuo oras nukeliauja į kolektorinę dežę. Išeinančių ortakių diametras yra 75 mm.
  • Taip pat reikalingi prie rekuperatoriaus montuojami garso slopintuvai, kurie mažina oro srauto keliamą triukšmą. Rinkitės kokybiškus slopintuvus, nes jų kaina ir kokybė yra susijusi su garso slopinimo efektyvumu.
  • Kondensato ant padavimo ortakių išvengsite pasirūpinę kokybiška specializuota izoliacija ar EPP ortakiu.
  • Difuzoriaus pajungimo dėžutės yra tvirtinamos prie lubų. Po apdailos darbų prie šios dežutės bus tvartinami padavimo/ištraukimo difuzoriai.
  • Pagrindinis vėdinimo sistemos elementas, kurį matysite savo interjere – difuzoriai. Galite įsigyti įvairaus dizaino difuzorius, kurie taip pat skiriasi ir savo savybėmis. Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie padės išsirinkti garso nekeliančius oro ištraukimo ar padavimo difuzorius.

  Įsirengdami vėdinimo sistemą investuojate į švaresnį, gaivesnį orą ir komfortiškesnę atmosferą savo būste. Ši inžinerinė sistema jums tarnaus kelis dešimtmečius, todėl įsitikinkite, kad jos įrengimą patikėjote savo amatą išmanantiems profesionalams, ne tik naudojantiems laiko patikrintą įrangą, bet ir nuolat tobulinantiems žinias.

  Daugiau lankščios ortakių sistemos pavyzdžių galite pamatyti mūsų draugų el. parduotuvėje.

  Tokia yra mūsų komanda – kreipkitės ir įsirenkite profesionalią vėdinimo sistemą.