Prekių katalogas

Karkasinio namo vėdinimas

 • Karkasinio namo vėdinimas

  Karkasinis namas vis labiau populiarėja Lietuvoje. Naujos kartos statybinės medžiagos, kokybiškos šiltinimo medžiagos, sandarūs langai, padidintas stogo šiltinimas – visa tai puiki šilumos izoliacija. Šiuolaikiškame karkasiniame name šilumos nuostoliai yra minimalūs ir ši statybų technologija yra viena iš taupiausių ir energetiškai efektyviausių.

  Keletas klausimų

  Jeigu jis pasirinkote būtent karkasinio namo statybą, sveikiname – neblogas pasirinkimas. Vienas klausimas – kaip jūs vėdinsite savo naują būstą, juk namas beveik 100% hermetiškas?

  Tradicinė vėdinimo sistema su kanalais arba orlaidėmis? Neteisingas pasirinkimas, kuris netitinka šilto namo standartams. Iš kur paimti šviežią orą?

  Atviras langas? Vėl neteisingas sprendimas. Neįmanoma visą laiką langus palikti atvirais, nes šiuo atveju jūs šildysite ne tik namą, bet ir lauką. O kam buvo skirtos visos investicijos į šiltą namą?

  Kaip gyventi tokiame name? Kokiu būdu išgauti maksimalų energetinį efektyvumą, minimalius šilumos nuostolius, taupymą šildymui, pilną oro pasikeitimą per 2 valandas, šviežio ir išvalyto oro pritekėjimą į patalpas?

  Sprendimas yra

  Vienintelis teisingas sprendimas – tiekiamo ir šalinamo oro sistemos montavimas su šilumos atgavimo įrenginiu (rekuperatoriumi).

  Tokia sistema puikiausiai tinka karkasinio namo vėdinimui. Minimalus energijos vartojimas, ištraukiamo oro šilumos panaudojimas šviežio oro šildymui, aukštas rotacinio šilumokaičio sezoninis šilumogrąžos efektyvumas (iki 85-90%), praktiškas oro paskirstymas patalpose, patogus valdymas.

  Mūsų klientai jau patogiai gyvena karkasinio tipo namuose su įrengta vėdinimo sistema ir jaučiasi puikiausiai!