Prekių katalogas

Individualaus namo vėdinimas

 • Individualaus namo vėdinimas

  Įrengdami nuosavą namą, savininkai turi bene neribotas galimybes rinktis vėdinimo sistemą ir garantuoti šilumos sutaupymą bei gaivų orą ne vieneriems metams.

  Vėdinimo sistemos privalumai nuosavame name

  • Pasirūpinę tinkamu vėdinimu, namų šeimininkai užsitikrina, kad namų oras būtų bekvapis, pakankamai drėgnas ir šiltas, tačiau aplinkoje nesiveis grybeliai ar pelėsis.
  • Vėdinimo sistema taip pat pasirūpina, kad namų ore nebus dulkių, kietųjų dalelių ir žiedadulkių, todėl reikės rečiau valyti paviršius, sumažės kvėpavimo takų ligų bei alergijų tikimybė.
  • Dar vienas profesionalios vėdinimo sistemos privalumas – nebelieka poreikio vėdininti namus atidarius langus. Taip izoliuojamas lauko triukšmas – šis aspektas ypač svarbus gyvenantiems prie gatvių, kur yra aktyvus eismas.

  Tinkamiausia vėdinimo sistema individualiame name

  Vienareikšmiškai geriausias sprendimas šilumos išsaugojimo efektyvumo ir oro kokybės atžvilgiais yra ortakinė vėdinimo sistema su drėgmės grąžinimu, kuriuo pasirūpina rekuperatorius. Tokia sistema gali 5 kartus sumažinti šildymo išlaidas, todėl greitai atsiperka ir patikimai tarnauja daugelį metų. Pagal pasyvaus namo standartus ši sistema siurbia orą iš patalpų, kuriose yra didelė drėgmė, kvapai ir tarša, pavyzdžiui, vonios kambario, drabužinės, sandėliuko, pirties ir virtuvės. Tuo pat metu ji tiekia išvalytą lauko orą ten, kur dažniausiai būname – į miegamuosius, vaikų kambarius ir svetainę.

  Kas sudaro vėdinimo sistemą?

  Pagrindiniai vėdinimo sistemos elementai yra vėdinimo įrenginys ir ortakiai. Daugiau apie svarbiausius vėdinimo sistemos aspektus galite paskaityti čia.

  Kada rinktis vėdinimo sistemą?

   Nėra blogo laiko įsirengti vėdinimo sistemą. Daugiausia galimybių suteikia vėdinimo sistemos instaliavimas naujos statybos namuose, kuomet vėdinimo sistema įrengiama vos pastačius namą. Tačiau vėdinimo sistemą galite įsirengti ir namo remonto ar rekonstrukcijos metu.