Prekių katalogas

Climecon LINE 125 BLACK oro difuzorius (9005)

 • Climecon LINE 125 BLACK oro difuzorius (9005)

  Kodas: 008735135
  59.10 
  69.53  Sutaupykite 10.43 

  Šiuo metu šios prekės neturime, tačiau ją galite užsakyti. Klausimus dėl tiekimo termino parašykite mums

  Climecon Line 125 juodas difuzorius 

 • Line – tai difuzorius skirtas oro tiekimui ir ištraukimui gyvenamose patalpose. Difuzorius tinka ir kitos paskirties patalpoms.

  Line difuzorius gaminamas apvalios arba kvadratinės formos. Stilingas dizainas su galimybe naudoti skirtingas apdailos medžiagas
  Line yra puikus pasirinkimas daugumoje interjerų.
  Išmatavimai Ø 100 mm arba 125 mm.
  Gali būti montuojamas ant lubų arba sienos.
  Oro kiekis nuo 5 iki 70 m³/h
  Puikios techninės savybės ir oro sumaišymas
  Patikimas ir tikslus reguliavimas. Nustatymas neįtakoja oro srovės ilgio
  Žemos konstrukcijos difuzorius
  LINE difuzorius – tai unikalaus šiuolaikiško dizaino produktas kokybiškam patalpų vėdinimui. Jis tiekiamas kartu su apvalia arba kvadratine dekoratyvine apdaila. Pagrindinės geomitrinės formos suteikia dizaineriams, architektams ir vėdinimo sistemų projektuotojams eilę galimybių priderinti šiuos gaminius prie planuojamo interjero.

  LINE difuzoriai padengiami kokyškais matiniais dažais baltos arba juodos spalvos. Taip pat galima užsakyti gaminius su mediniu Accoya Pine danga arba opalo stiklu. Taip pat yra unikali galimybė naudoti savo medžiagas, pvz akmenį, plyteles ar kitas medžiagas. Tai leidžia padaryti speciali montavimo konstrukcija, kas daro Line dar lankstesniu sprendimu pritaikant skirtinguose interjeruose.

  Matomi dekoratyviniai elementai Accoya® turi šviesų atspalvį. Šias apdailines plokštes galima užsakyti su neapdorotu paviršiumi, kas leidžia naudoti bet kokias medienos apdorojimo chemines medžiagas pagal individualų poreikį. Line asortimente galima rasti dekoratyvines apdailos plokštes su opalo stiklu. Šviežumo akcentas ant lubų arba sienos yra garantuotas.

  Visų modelių difuzorių gamyboje naudojamos tik aukščiausios klasės medžiagos. Jie yra lengvai valomi ir prižiūrimi.

  resources/uploads/Climecon Line/LINE%20diffuser%20-%20Climecon%20-%20Smart%20ventilation%20solutions%20for%20indoor%20climate.pdf

  resources/uploads/Climecon Line/LINE_difuzoriaus%20montavimo%20instrukcija.pdf